PROCES REKRUTACJI PwC

//www.pwc.pl/pl/kariera/studenci-i-absolwenci/aplikuj/proces-rekrutacji.html

1. APLIKUJ ONLINE
Wypełnij formularz aplikacyjny załączając CV w języku polskim. Po kliknięciu na przycisk „Dołącz” na stronie zostaniesz przekierowany bezpośrednio do oferty na Konsultanta w Audycie PwC.

2. ROZWIĄŻ TEST ANALITYCZNY ON-LINE 
Po zaaplikowaniu zostaniesz automatycznie poproszony o rozwiązanie testu sprawdzającego analityczne myślenie. Test numeryczny sprawdza zdolność logicznego myślenia i analizy danych liczbowych. Pamiętaj, że zdanie testu jest warunkiem zakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji. Nigdy wcześniej nie zdawałeś testów analitycznych? Nie wiesz, czy dasz sobie radę? Rozumiemy Twoje obawy, dlatego specjalnie w tym projekcie organizujemy „testy zerówkowe” w biurach PwC, które dają szansę na sprawdzenie się „bez konsekwencji”. Nawet jeśli nie zaliczysz testów w trybie zerówkowym, będziesz mógł podejść do testów on-line. Przyjdź i przekonaj się, że nie takie testy straszne jak je malują! Poniedziałkowe testy w biurze PwC (ul. Lecha Kaczyńskiego 14, 00-638 Warszawa):

Aby się zgłosić wybierz termin i napisz do nas na adres: [email protected]

Warszawa

ul. Lecha Kaczyńskiego 14

Rzeszów

ul. Warszawska 18

Poznań

plac Andersa 7

14.05. godz. 17:15

9.05 – godz. 10.00

14.05   – godz. 15.00

21.05. godz. 9:00

15.05 – godz. 15.00

21.05  – godz. 15.00

3. VIDEO INTERVIEW

Video interview wykorzystujemy w celu ulepszenia i przyspieszenia procesu rekrutacji. Korzystamy z aplikacji „HireVue”, która daje szansę na przygotowanie się do rozmowy w dogodnym czasie i miejscu.
Na tym etapie sprawdzamy znajomość języka angielskiego. Bądź przygotowany zarówno na odpowiedzi ustne jak i pisemne.
Dobre rady na temat nagrania dostępne na stronie:
//www.pwc.pl/pl/kariera/studenci-i-absolwenci/aplikuj/proces-rekrutacji/hirevue.html

4. SPOTKANIE W BIURZE PwC W WARSZAWIE
26 lub 27 maja wybrane osoby zaprosimy na wyjątkowy event rekrutacyjny z wątkiem fabularny, w tle. Będziecie mieli okazję spotkać naszego Asiora, a może i Jacka „Shadow” Szadowiaka – kto wie? 🙂